Informace |

O autobusové dopravě

Autobusové trasy a ceny svozů

Časy odjezdů z jednotlivých nástupních míst jsou přibližné. Může je ovlivnit mnoho faktorů jako je např. počasí, dopravní situace, zpoždění klientů na předcházejících nástupních místech, apod. Nástupní místa neuvedená v seznamu ležící na trasách je možné zajistit po dohodě. Podmínkou jsou minimálně 4 osoby. Pro ceny a časy nás prosím kontaktujte na tel: 777 206 923 nebo emailem: info@unitour.cz.

Trasa 1 Sever Nástupní místo Čas odjezdu Příplatek
Děčín Autobusová zastávka u vlakového nádraží 7:00 hod 0 Kč
Ústí nad Labem Parkoviště u zimního stadionu 7:30 hod 0 Kč
Teplice Autobusové nádraží, bývalá pumpa Shell, naproti vlakovému nádraží 8:00 hod 0 Kč
Bílina Autobusové nádraží u výstupu 8:15 hod 0 Kč
Most Parkoviště u Zimního stadionu 8:30 hod 0 Kč
Chomutov Autobusové nádraží, nástupiště č.1 9:00 hod 0 Kč
Kadaň Před restaurací Rozkvět 9:20 hod 0 Kč
Klášterec n. Ohří Autobusová zastávka před Domem kultury 9:30 hod 0 Kč
Ostrov n. Ohří Parkoviště u OD Lidl 9:50 hod 0 Kč
Karlovy Vary Čerpací stanice OMV 10:20 hod 0 Kč
Sokolov Parkoviště u Sportovní haly ISŠTE Sokolov 10:40 hod 0 Kč
Cheb Čerpací stanice OMV u Penny Marketu, ulice Ašská 11:30 hod 0 Kč
Trasa 2 Jih Nástupní místo Čas odjezdu Příplatek
Praha Stodůlky, ul. Jeremiášova, stanice metra Stodůlky, východ z metra směr Nové Butovice (směr centrum) 8:30 hod 0 Kč
Beroun Čerpací stanice OMV u dálnice D5 ve směru na Plzeň ,,jih´" 8:45 hod 0 Kč
Žebrák Prodejna Ford Charouz-dálnice D5 směr Plzeň 9:00 hod 0 Kč
Rokycany Čerpací stanice Shell u dálnice ve smětu na Plzeň 9:30 hod 0 Kč
Plzeň Parkoviště mezi CAN a Škodovkou, nám. Emila Škody (u pneuservisu) 10:00 hod 0 Kč
Sv. Kateřina Parkoviště u McDonald´s 10:40 hod 0 Kč
Svozová místa
s příplatkem
Nástupní místo Čas odjezdu Příplatek
Brno Autobusové nádraží naproti Hotelu Grand, svoz do Prahy 5:30 hod 350 Kč
Velké Meziříčí Čerpací stanice Shell D1 u McDonald's, 146 Km směr Praha 6:45 hod 350 Kč
Jihlava Jihlava Pávov D1, benzina OMV (směr Praha) 7:00 hod 350 Kč
Humpolec Čerpací stanice Shell směr Praha 7:15 hod 350 Kč
Jablonec nad Nisou U hotelu Merkur 4:45 hod 350 Kč
Liberec Parkoviště nad autobusovým nádražím, stanoviště zájezdy 5:00 hod 350 Kč
Mladá Boleslav Čerpací stanice OMV u Intersparu 6:45 hod 350 Kč
Hradec Králové Před vlakovým nádražím (bývalý Dřevotvar) 5:00 hod 350 Kč
Pardubice Autobusová zastávka před hlavní vlakovým nádražím 5:30 hod 350 Kč
Kolín Před hlavním vlakovým nádražím 6:30 hod 350 Kč
Příbram Parkoviště u Aquaparku Příbram 7:45 hod 350 Kč
Tábor Před vlakovým nádražím 6:00 hod 350 Kč
České Budějovice Autobusová zastávka mezi výstavištěm a autosalonem Peugeot 6:30 hod 350 Kč
Písek Před vlakovým nádražím 7:15 hod 350 Kč