Počet nocí
Stravování

Filtr

Popis

Nese oficiální název LEGOLAND DEUTSCHLAND a zabírá plochu 130 000 m2. Kromě miniaturního legoměstečka zde naleznete i zábavní pouťové atrakce, které jsou většinou laděny do LEGO stylu. Například horské dráhy, Fire Dragon vás zavede do dávného středověku, Pedal-A-Car nabídne zajímavý výhled nad okolí a Project X – LEGO Test Track je horská dráha s výškou až 18 metrů. Nebo v lego autíčkách. Park pořádá často tematické dny k jednotlivým LEGO sériím. Dominantou parku je miniaturní lego městečko LEGO MINILAND.

Program zájezdu

Odjezd v ranních hodinách z Prahy do Günzburgu. Celodenní individuální prohlídka Legolandu, který je otevřen od roku 2002.Zábavní park je určen především dětem, ale nudit se zde nebude ani zbytek rodiny. Těšit se můžete na pouťové a zábavní atrakce, které jsou laděny do legového vzhledu. Z atrakcí se můžete těšit například na horskou dráhu, lego autíčka, safari projížďku mezi zvířaty z lega, velké množství vodních atrakcí, dinopark, provazové centrum, říši faraonů, miniland, vláčky s okružními jízdami a mnoho dalších atrakcí. Návrat do Prahy kolem 23:00.

Autobusová doprava

Autobusová doprava je zajištěna moderními zahraničními autokary vybavenými TV/DVD, klimatizací, polohovacími sedadly a možností občerstvení na pravidelných hygienických přestávkách i během jízdy. Teplé a studené nápoje, teplé párky ;)

  • PRAHA – 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝ KOPULÍ
  • BEROUN - 6:15 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
  • PLZEŇ – 7:00 ZASTÁVKA MHD ČERNICE
  • ROZVADOV - 8:00 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.