Obchodní podmínky

Pasové a vízové informace
Zahraniční zdravotní pojištění
Allianz pojišťovna

CK UNITOUR nabízí svým klientům komplexní zdravotní pojištění od Allianz.

Pojištění proti úpadku CK
Pojišťovna Generali

Nejsme jen agentura. Jsme cestovní kancelář. Ke svým klientům, obchodním partnerům a všem závazkům se stavíme zodpovědně. Každým rokem uzavíráme povinné pojištění proti úpadku CK dle zákona 159/99 Sb.

Aktuální stav lze zkontrolovat na webových stránkách Generali pojišťovny.

Možnosti úhrady Vašich zájezdů

CK UNITOUR nabízí svým zákazníků několi možností úhrady zájezdů

 • Úhradu v hotovosti
 • Úhradu bankovním převodem (bankovním příkazem) z Vaší banky na účet CK UNITOUR s.r.o.
  Bankovní ústav:
  Komerční banka - Číslo účtu: 35-8643580287 / 0100
  FIO Banka - Číslo účtu: 2101390641 / 2010

  Variabilní symbol: Číslo Vašeho obchodního případu (rezervační číslo)
 • Úhradu platební bránou ComGate
 • ComGate Payments

  Po odeslání objednávky má Zákazník možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení CK UNITOUR. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

  Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

  Uzavřením Smlouvy o zájezdu dává zákazník pořadateli souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které zákazník uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 • Předvyplněný bankovní příkaz k převodu na účet CK UNITOUR
 • Platební brána Vás převede na formulář, kde si vyberete svou banku. Do této se přihlásíte standardním způsobem a autorizujete bankovní příkaz na účet CK UNITOUR
 • Online platba platební kartou
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

V souladu s ustanovením § 14 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, CK UNITOUR s.r.o. informuje zákazníka o možnosti řešit případné spory, vyplývající ze smluv uzavřených s CK UNITOUR s.r.o., prostřednictvím subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, Praha 2, PSČ 120 00, internetová adresa www.coi.cz.