Počet nocí
Stravování

Filtr

Základní informace

Tříhvězdičkový hotel byl postaven v roce 1962 a v roce 2002 byl zrenovován. Nabízí ubytování pro 369 hostů ve 220 pokojích (4 z nich bezbariérové) s klimatizací, telefonem, televizí, plně vybavenou koupelnou a terasou. Na přání lze nachystat dětskou postýlku. Dále zde naleznete kafé-bar, občerstvení, jídelnu a samoobslužnou restauraci, které Vám připraví místní produkty na snídani, oběd a večeři. Hotel má výtahy a společné prostory jsou vytápěné/klimatizované. Relaxovat můžete ve společenské místnosti s televizorem a videem, v herně, na zahradě, na dětském hřišti a u venkovního bazénu. Venkovní parkoviště je zpoplatněno. Hotel zajišťuje zábavný program. Pro hendikepované jsou připraveny nejen pokoje, ale i další zázemí.

Vybavení hotelu
 • Animační programy
 • Bar/bar u bazénu
 • Dětské hřiště
 • Garážové stání/parkoviště
 • Klimatizace
 • Noční bezpečnostní služba
 • Recepce 24 hodin denně
 • Sluneční terasa
 • Společenská místnost s televizí
 • Trezor
 • Venkovní bazén
 • Výtah
 • Zahrada
Vybavení pokoje
 • Balkon/terasa
 • Klimatizace
 • Koupelna
 • Telefon
 • Topení
 • TV
Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů. Možnost dokoupení obědů

Pláže a koupání

Široké a udržované pláže s hrubozrnným pískem. Podél pláže pravidelně hlídkují plavčíci. Na většině místech lze za poplatek zapůjčit lehátka a slunečníky. Rovněž jsou k dispozici vodní sporty a aktivity - skákací hrady, jízda na banánu, parasailing, šlapadla nebo paddle-board.

Autobusová doprava

Doprava je zajištěna moderními autobusy se zkušenými a ochotnými řidiči. Počítejte prosím s tím, že autobusy jsou dvoupatrové.

Trasy nástupních míst jsou rozděleny na "Severní" a Jižní":

 • Severní: Děčín > Ústí n/L > Teplice > Bílina > Most > Chomutov > Kadaň > Klášterec n. Ohří > Ostrov n. Ohří > Karlovy Vary > Sokolov > Cheb
 • Jižní: Praha > Beroun > Žebrák > Rokycany > Plzeň > Rozvadov, Sv. Kateřina

Veškeré další informace o dopravě do Španělska (autobusové i vlastní) se dozvíte zde

V rámci Vašeho zájezdu s ubytováním v oblastech Costa Brava (Tossa de Mar, Lloret de Mar a Blanes) a Costa del Maresme (letoviska Malgrad de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar a Calella) si můžete u našeho delegáta zakoupit fakultativní výlety do okolí.

Tyto zahrnují tradiční poznávací zájezdy, např. do Barcelony v několika variantách a kombinacích nebo lodí s proskleným dnem do romantického pobřežního městečka Tossa de Mar. Můžete se vydat i za adrenalinovými aktivitami jako je např. Bunjee Jumping v Lloretu de Mar nebo výpravu na čtyřkolkách do okolních lesních stezek. Ke klasice patří i vodní parky, které jsou tu hned na výběr dva, Marineland a Water World. Pro ty, které zajímá tradiční španělská kultura a pulsuje v nich španělská krev si užijí své při překrásné atmosféře španělských tanců Flamenco (La Siesta) nebo na středověkých soubojích rytířů, kde se jídlo spořádá rukama a zapíjí se vínem z dřevěných kalichů. Každý si zde najde to pravé.

Barcelona | Camp Nou FC Barca | Fontány
Barcelona

Výlet do metropole Katalánska s prohlídkou světelných fontán je skutečným zážitkem. Zastávka na panoramatickém kopci Montjuic s olympijským stadionem. Uvidíte katedrálu Sagrada Familia–skvostné dílo Antonia Gaudiho, katedrálu Sv. Eulálie, projdete se po Gotické čtvrti. Pro zájemce je možná návštěva fotbalového stadionu FC Barcelona. Dále uvidíte Kolumbův památník - fakultativně podmořské akvárium a svou návštěvu zakončíte procházkou nejznámější katalánskou ulici Las Ramblas se svými kejklíři, oživlými sochami a jedinečným trhem La Boqueria s čerstvými rybami, ovocem a zeleninou. Barcelona Vás okouzlí nejen svými historickými památkami ale i skvělou atmosférou.

Barcelona & Klášter Montserrat
Barcelona & Klášter Montserrat

Během celodenního výletu navštívíte horský masiv s klášterem Montserrat, v němž je uchovávána soška patronky Katalánska Panny Marie Montserratské, známé pod názvem Moreneta - Černá Madona. Poté budete mít možnost vidět nejznámější architektonické skvosty Barcelony jako je chrám Sagrada Familia, Gaudího domy na Passeig de Grácia i monumentální stavby v okolí náměstí Espanya a sami si projít středověké centrum města a hlavní tepnu - třídu Ramblas spojující nábřeží se sochou Kryštofa Kolumba a živé náměstí Placa de Catalunya.

Klášter Montserrat
Girona | Dalího svět
Girona | Dalího svět

Opomíjená perla a vstupní brána do oblasti Costa Brava. Celodenní výlet. Prohlídka historického centra Girony (katedrála, staré město, Židovské město). Dále návštěva dvou míst, která jsou nerozlučně spjata se jménem Salvadora Dalího. Museo-Teatro Dalí ve Figueres a malebné městečko Púbol.

Girona
Marine Land | Vodní park & Zoo
Marine Land | Vodní park & Zoo

Zábavný park s rozlohou 4,5 km2 nejen pro děti, se soustavou bazénů, bezpečnými klouzačkami, vystoupením delfínů, tuleňů, papoušků a opic i dalšími atrakcemi. Skotačení na celý den. V ceně vstupenky je rovněž obousměrná autobusová doprava. Na nejbližší zastávku Vás nasměruje náš delegát.

Marine Land
Water World | Vodní park
Water World | Vodní park

Water World v Lloretu de Mar je jeden z největších aquaparků na Costa Bravě. Ve vodním světě si užijí jak malé děti tak i dospělí. Soustavy různých druhů tobogánů, bazén s umělým vlnobitím, perličkové koupele, závodní dráhy a dokonce Bungee Jumping. Závodní dráhy, tobogány s trychtýřem, bazén s umělým vlnobitím nebo adrenalinový hit poslední sezóny Speed Furious, v vodním parku Water World se zaručeně nudit nebudete. V ceně vstupenky je rovněž obousměrná autobusová doprava. Na nejbližší zastávku Vás nasměruje náš delegát.

Water World
La Siesta | Flamenco Show
La Siesta | Flamenco Show

Prožijte zábavný večer v restauraci La Siesta, situované na typickém katalánském statku a při večeři si vychutnejte představení “Espana Olé!”. Profesionální tanečníci, kytaristi a zpěváci předvádí strhující ukázky španělského a mexického umění. Máte možnost si zvolit mezi bohatou večeři s několika chody nebo pouhou konzumaci několika druhů alkoholu a malého občerstvení.

Tossa de Mar | Výlet lodí s proskleným dnem
Tossa de Mar | lodní výlet

Nádhernou scenérii divokých skal si můžete vychutnat na fakultativním výletě lodí podél pobřeží Costa Brava do malebného městečka umělců Tossa de Mar. Plavbu lze absolvovat lodí s proskleným dnem. Historické centrum, úzké uličky, pestrá atmosféra. Možnost koupání a opalování.

Blanes | Botanická zahrada Marimurtra
Botanická zahrada Marimurtra | Blanes

Botanická zahrada Marimurtra se nachází v kopci za přístavem v městě Blanes. Do zahrady jezdí pravidelně každých 30 minut autobus (stojí asi 2 Eura vč. zpáteční cesty), nastoupit můžete na obou koncích promenády.

V zahradě volně bez jakýchkoli skleníků rostou rostliny snad z celého světa. Zahrada je rozdělena na 10 různých oblastí. Jsou zde místní rostliny, mexické, japonské či australské... V zahradě naleznete spostu kaktusů, bambusy, jezírka s lekníny a zlatými rybičkami a spoustu dalších zajímavých věcí.

Pokud dojdete do zadní části Botanické zahrady, otevře se před vámi nádherný výhled na moře. Marimurtra se rozkládá na skalách asi 30 metrů nad mořem. Podél moře nalezneté různé vyhlídky, které opravdu stojí za to.

Přehrát video

Jste příznivci aktivní dovolené?

...tak u nás jste správně! Máme pro Vás přichystanou celou plejádu aktivit, které nadchnout namakaného sportovce i celou rodinu s dětmi.

Aktivity - Horská kola
Horská kola | Trasy
Aktivity - Potápění
Potápění | Lloret a Tossa

POTÁPĚNÍ

Nadpis

Zkouška spojení Výlet do metropole Katalánska s prohlídkou světelných fontán je skutečným zážitkem... žitkem... s olympijským stadionem.

Zkouška spojení Výlet do metropole Katalánska s prohlídkou světelných fontán je skutečným zážitkem... m... s olympijským stadionem.


Ceny


Odkazy


Kontakt

Example Inc.
1234 Example Street
Antartica, Example 0987
P: +34 123 456 789

Mapa

Aktivity - Turistika
Turistika | Trasy
Aktivity - Scooter
Scootery & Moto
Aktivity - Lodičky
Motorové čluny
i bez papírů
Aktivity - Quads / ATV
Quadbike | ATV
Aktivity - Bungee
Bungee Jumping
Aktivity - Kayaking
Kayaking podél pobřeží
Aktivity - Vodní atrakce
Vodní atrakce
Malgrat de Mar

Španělsko je země nekonečných možností pro krásnou dovolenou. Jedním z mnoha katalánských měst je i město Malgrat de Mar, které zaujalo místo na pobřeží Costa del Maresme.

Z tohoto města máte jen na skok do Barcelony, protože je vybavené přímou železniční tratí, která dokonce přetíná i pláž. Ale nebojte se, trať je odhlučněná tak jako žádná v ČR a k pláži se dostanete mnoha bezpečnými podchody.

Moře na pláži je velice čisté, poměrně klidné, ale není neobvyklé setkat se i smírnými vlnami. Pláže jsou široké s hrubším pískem a členité. Okouzlující je palmová promenáda, kterou nejde minout a stojí za procházku. O občerstvení rozhodně nepřijdete, protože stále máte při ruce některý z barů a restaurací. Lákadlem jsou velice oblíbené koktejly. Zajisté využijete i zábavu formou potápění, šnorchlování. Vzhledem k tomu, že jde o pláž téměř bez stínu, je vhodné vzít si sebou slunečník nebo si jej přímo na pláži zapůjčit.

Když se do sytosti nabažíte pláže, určitě budete chtít někam za poznáváním této oblasti. Za zmínění stojí úzké uličky ve staré části města, které doslova voní historií a mají svoje kouzlo. Nezapomenutelné jsou i různé obchůdky a trhy, kde nakoupíte, co je Vám libo. Chloubou města je kostel St. Nicolau, který je jinak nazývaný také jako Pobřežní katedrála. S dětmi si můžete užít nedaleký vodní park Marineland plný zábavy, kde najdete takový program jako cvičené delfíny nebo papoušky. Potom se můžete přesunout za další zábavou a tou jsou vodní atrakce.

Ani v Malgratu nepřijdou milovníci sportu a pořádné akce zkrátka. Pobavíte se u plážového volejbalu, tenisu nebo si můžete zkusit vodní lyžování, windsurfing. Co vás může nejen pobavit, ale i rozesmát je vypůjčení vodních koblih, či banánů.

Ubytování doslova obklopuje pláž. Hotely a apartmány od těch cenově dostupných pro všechny, až po nejluxusnější, ale také čisté a útulné kempy. Většina hotelů nabízí vlastní bazén.

Velkou oblibou jsou různé zábavné kluby, diskotéky, bary, taverny a restaurace. Pochutnat si můžete na čerstvých místních specialitách a dobrém víně.