Počet nocí
Stravování

Filtr

Vítejte

Užijte si nekonečnou pláž Koggala u ikonického Koggala Beach Hotelu, který díky své prvotřídní lokalitě přímo na pláži nabízí kouzlo, barvu a nádech idylického ráje. S pláží doslova u Vašeho prahu můžete sledovat tanec vln, cítit teplý zlatý písek pod nohama nebo se nechte ovanout příjemným mořským větrem, když Vám slunce jemně zahřeje pokožku.

Koggala Beach Hotel svým hostům nabízí dlouholeté zkušenosti, lpí na kvalitě a profesionalitě služeb tak, aby každý návštěvník odcházel s pozitivními vzpomínkami. Zanechte své starosti daleko a užijte si nezapomenutelnou dovolenou!

Ubytování

Hotel Koggala Beach svým hostům poskytuje komfortní a dobře vybavené ubytování. 78 pokojů jsou ideálním místem, kde si můžete užít příjemné tropické noci s pestrými barvami a typickým starožitnými nábytkem. Pokoje jsou místem odpočinku, kde byly splněny všechny požadavky hostů, s moderním vybavením a službami

Stravování All Inclusive

V ceně ubytování na Vás čeká stravování formou All Inclusive, které zahrnuje i konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů - vše v ceně

Pláž, koupání a aktivity

Koggala Beach Hotel je umístěn v prémiové lokalitě přímo na nekonečné písčité pláži. Hostům jsou k dispozici lehátka i slunečníky a rovněž plážový servis.

Vychutnejte si výborný míchaný koktejl v chladivé vodě sladkovodního bazénu s úžasným výhledem na pláž. Koktejlový bar přímo u bazénu.

Pro hosty, kteří během svého pobytu vyhledávají i aktivní dovolenou, mám hotel širokou nabídku sportů i aktivit. Tým profesionálních animátorů je Vám k dispozici 24h denně.

Proč s námi?
  • Létáme jen pravidelnými linkami a váha Vašeho zavazadla je minimálně 20 kg - v ceně letenky
  • U našich zájezdů není delegát, ale průvodce po celou dobu zájezdu
  • Fakultativní výlety jsou organizovány naší CK, máme zvlášť autobus jen pro naši skupinu a veškerý výklad je v českém jazyce popř. překlad do češtiny od zahraničních průvodců
  • Levnější fakultativní výlety se širší náplní programu
  • Malé skupiny a individuální přístup našeho průvodce ke každému účastníkovi zájezdu
  • Operativní řešení programu i popř. vzniklých problémů

Srí Lanka


Srí Lanka